Lag og foreninger på Lønset

 

Lønset Skytterlag

Kontaktperson: Ivar Grændsen - mail ivar.grendsen@oppdal.com

Lønset Samfunnshus

Kontaktperson: Ola O. Vindal - mail ola.vindal@oppdal.com

Moatun

Kontaktperson: Tone Torve - mail tone.torve@oppdal.com

Lønset Idrettslag

Kontaktperson: Rune Grøtte - mail rune.grotte@oppdal.com

Lønset Vassverk

Kontaktperson: John Torve - mail john.torve@oppdal.com

Lønset Grunneierlag

Kontaktperson: Odd Arne Hoel - mail odd.arne@oppdal.com

Lønset Helselag

Kontaktperson: Karin Fjorden - mail kif@oppdal.com

Kretskassen

Kontaktperson: Anne Marit Jære - mail anne.marit.jaere@oppdal.com

Lønset Bondelag

Kontaktperson: Magnus Grøtan Heggstad - mail heggis83@gmail.com

Dalslia Skitrekk

Kontaktperson: Dagrun Vasli - mail dagrun.vasli@gmail.com

Trollheimen Søndre Beitelag

Kontaktperson: Håvard Kletthammer - mail havard.kletthammer@oppdal.com

Mjølføyka Bakst

Kontaktperson: Gro Aalbu - mail smabruket@oppdal.com

Lønset Vevloft

Kontaktperson: Benthe Bråten Jære - mail benthe.b.jaere@gmail.com

Viking 4H

Kontaktperson: Imre Aalbu (Leder) - mail imre.aalbu@gmail.com og Dagrun Vasli (A klubbleder) - mail dagrun.vasli@gmail.com

Vindøla Maskinlag

Kontaktperson: Bjørn Arild Bonde - mobil 917 41 193

Storlidalen Løypelag

Kontaktperson: Liv Thommesen - mail liv.thommesen@ntnu.no

Storli Hytteerierforening

Kontaktperson: Trond Evanger

Vindøla Kvinneforening

Kontaktpersoner: Mathilde Vindal og Kristin Stølan